Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Tasarımlarda kullanılan taşlar orijinal midir ?
Tasarımlarımızda kullandığımız tüm taşlar , %100 naturaldir . Ham taşlar tarafımızdan kendi bünyemizde kesilir , ve aksesuarda kullanıma hazır hale getirilir .

Kullanılan Kaplama kararma yapar mı ?
Altın , gümüş , mikron altın ve mikron gümüş kaplama seçeneklerimiz mevcuttur . Bunların haricinde başka bir kaplama formülü kullanmamaktayız . Dolayısıyla ürünlerimiz parfüm , deodorant gibi kimyasalarla temas ettirilmediği sürece kararma yapmaz.

Taşların üzerine işlenen kristaller düşer mi ?
Taşların üzerine kuyum işçiliği ile işlediğimiz kristaller , birinci sınıf macunun üzerine işlenir . sürtme veya çarpma esnasında dahi dökülme yapması imkansızdır. Kullanılan kristaller ise pırlanta gibi ışıldayan kesimi profosyonelce gerçekleştirilen kristallerdir

Toptan alım yapabilir miyim ?
Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak talebinizi iletebilir , uzman satış personelimize başvurunuzu ileterek , toptan alım gerçekleştirebilirsiniz.

Taşların gerçekten faydası var mı ?
Doğaltaşlar yüzyıllardır fiziksel ve ruhsal tedavi yöntemi olarak kullanılmıştır . Hatta bazı taşlar içerdiği kimyasallar dolayısı ile sanayi de bile kullanılmış ve kullanılmaya devam edilmektedir . Taşlar tedaviye yardımcı bir yöntem olarak kullanılmıştır . Binlerce yılda doğada birçok mineralin birleşimi ve doğanın evrimi , taşların kimyasal yapısına etki etmekte ve belirli bir enerji verme seviyesine ulaştırmaktadır.

Şirketimiz

TurGroup 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş ve yurtiçi ve yurtdışında birçok resmi ve özel taahhüt işlerini üstlenmiştir. 2003 yılında, farklı bir sektöre daha adım atan TurGroup mobilya sektöründe faaliyet göstermeye başlayarak başlangıçta Ortadoğu ülkeleri olmak üzere, ürünlerini tüm dünyaya başarılı bir şekilde pazarlamıştır . 2005 yılında moda sektörüne de adım atan TurGroup, Dr Stone markası nı oluşturmuş ve tüm dünyaya el işçiliği ile ürettiği takı ve mücevherleri pazarlamaya başlamıştır.

Dr Stone markasıyla, modaya farklı bir bakış açısı getirerek, fabrikasyon üretimin dışına çıkmış ve güncel modanın izlerini taşıyan fakat güncele farklı bir yorum getirerek, doğal taşlardan özgün tasarımlar ortaya koymuştur . El işçiliğini ve yarı değerli taşlardan yapmılmış özgün tasarımları optimum fiyatlarla müşteriye ulaştırma maksadıyla hareket etmiştir.

Her kategoride, kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ve tatminini birincil amaç olarak gören TurGroup global anlamda faaliyet alanını hızlı bir şekilde genişletmiş ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmayı başarabilmiştir ...